ייצור רהיטים בהזמנה אישית

ריהוט משרדי בהזמנה אישית

האם אתם עוברים למשרד חדש? או אולי החלטתם להחליף את הריהוט המשרדי הישן? אם התשובה לכך חיובית, אנחנו חושבים שיעניין אתכם לשמוע על ריהוט משרדי בהזמנה אישית שיעניק למשרד שלכם את העיצוב שעליו בדיוק חלמתם ורציתם.

מה היתרונות של ריהוט משרדי בהתאמה אישית?

  • ניצול נכון של החלל – בישראל הנדל”ן הוא יקר מאוד והשכרה של שטח מסחרי עולה כסף רב, ע”י ייצור רהיטים בהזמנה אישית ניתן למקסם ולנצל את החלל בצורה אופטימלית. הריהוט מותאם בדיוק לגודל החדר וכך לא נוצרת תחושת מחנק וצפיפות. באמצעות פתרונות אחסון נכונים ומידות מדויקים ניתן להגיע למשרד שמעוצב בדיוק לפי הצרכים שלכם.
  • איכות – ייצור רהיטים בהתאמה אישית מאפשר לכם שליטה על חומרי הגלם של הריהוט וכך אתם יכולים להיות בטוחים שהריהוט מיוצר מחומרי גלם איכותיים ולא ריהוט זול המיובא מיעד לא ידוע. כאשר אתם בוחרים לרכוש רהיטים המיוצרים בדיוק בשבילכם, אתם שולטים על האיכות של הריהוט ועל האיכות של חומרי הגלם.
  • עיצוב – אין ספק שזהו אחד הפרמטרים החשובים, ייצור רהיטים הנועדו במיוחד בשבילכם מאפשר לכם או למעצב פנים שלכם, לתכנן את הרהיט לפי הסגנון האהוב עליכם ולהתאימו בדיוק לאופי של המשרד ולהקרין לעובדים את רוח החברה ואופייה.
  • תקציב – יש החוששים מהזמנת ריהוט בהזמנה אישית בגלל העלויות הגבוהות, אך מפתיע לגלות שדווקא ייצור בהזמה אישית יכול להתגלות כאפשרות הזולה יותר מכיוון שכך אתם יכולים להזמין בדיוק את הריהוט שאתם רוצים וכך לחסוך כסף רב בהתאמות שונות לאחר מכן. קבעו לעצמכם תקציב שאותו אתם רוצים להשקיע בריהוט ובקשו הצעת מחיר עבור הריהוט שאתם צריכים – סביר להניח שתופתעו לטובה מהעלות…
  • לוחות זמנים – כאשר אתם מזמינים ריהוט משרדי בהתאמה אישית אתם יכולים לתכנן את לוחות הזמנים בצורה מדויקת. כאשר הריהוט המשרדי מיובא אתם תלויים בגורמים רבים שעלולים להשתבש (המשלוח מתעכב בארץ המשלוח או בהובלה, המשלוח תקוע במכס וכו’).

 

ייצור רהיטים בהזמנה אישית

מהו התהליך של הזמנת ריהוט משרדי בהתאמה אישית?

על מנת לרכוש את הריהוט המתאים בדיוק לצרכים שלכם כדאי לנקוט במספר שלבים:

  • הגדירו מראש את התקציב בו אתם רוצים לעמוד.
  • יש לבצע מדידה של החדרים בהם יוצב הריהוט (שימו לב לחלונות, דלתות, לגובה התקרה ולנקודות חשמל)
  • הגדירו איזה ריהוט אתם צריכים
  • מהו הסגנון העיצובי שאתם מעוניינים
  • בקשו הצעת מחיר מחברה אמינה לייצור ריהוט משרדי.

 

חברת מובילי בע”מ היא מהחברות המובילות בישראל בתחום ייצור ושיווק ריהוט משרדי ומציעה ללקוחותיה מגוון אפשרויות רחב מאוד של ריהוט משרדי המותאם בצורה מדויקת ואישית לצרכים הספציפיים של כל עסק. חברת מובילי בע”מ מקפידה לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, פונקציונלית ושירות.

אם ברצונכם לשמוע עוד על ריהוט משרדי בהתאמה אישית, נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון: 03-9022152 או בטלפון נייד: 054-4443837 (אירית), 054-9817887 (אלי), בכתובת אימייל :irit@mobili.co.il או צרו קשר כאן.

דילוג לתוכן