עמדות עבודה

שולחנות עבודה מעוצבים

כשאנו מחפשים שולחנות עבודה מעוצבים בהתאמה אישית, עלינו לבדוק היכן כדאי לנו לרכוש אותם, ומי נותן לנו את השירות. את שולחנות העבודה שלנו איננו נוהגים להחליף באופן תדיר וקבלתם ממקום אמין, מקצועי וגם מיומן בתחום היא זו שתבטיח לנו את המענה הנכון לנו, את השולחן שיישאר אתנו למשך תקופה ארוכה.

זקוקים לשולחן עבודה חדש? כ.מ מובילי בע”מ היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות מתמחה בריהוט משרדי מעוצב בהתאמה מלאה לצרכיו של הלקוח ושמה דגש על האיכות.  לקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל 0544443837

פינת עבודה מעוצבת

כשאתם מגיעים למשרד שלכם בבוקר ומניחים את התיק בצד, מהי התחושה שאתם מתמלאים בה? האם אתם מתמלאים בתחושה של עוד יום במקום העבודה? עוד יום שצריך להשלים את העבודה ולצאת מהר הביתה? או שאתם מרגישים דווקא שהגעתם לסביבה שהיא אפילו נעימה ומזמינה יותר מאשר הבית שלכם? סביבה שבה נעים לכם לשבת, שבה אתם יכולים לשבת לעבוד עם חיוך ומחשבות טובות על החיים שלכם? התשובות שלכם לשאלות הללו נקבעות כמובן על פי שורה של גורמים, אבל אחד המרכזיים שבהם שהוא העיצוב של סביבת העבודה שלכם והאווירה שיוצר בה העיצוב הזה. פינת עבודה מעוצבת יכולה לשנות את כל התפיסה שלכם על מקום העבודה ולשנות גם את רמת הביצועים שלכם בעבודה. שלכם, ושל העובדים שלכם.

עמדות עבודה בהתאמה אישית

בכדי להבטיח את סביבת העבודה הפורה והיעילה ביותר לעובדים שלכם, אתם צריכים להעמיד לרשותכם בראש ובראשונה פינת עבודה מעוצבת, אסתטית, ממוזגת ונעימה. לשם כך, עליכם לבצע תכנון של סביבת העבודה והעיצוב שלה ובכלל זה לבחון את ההיבטים הפונקציונליים והאסתטיים של עמדות העבודה השונות. כך למשל, העיצוב של דלפק הקבלה במשרד שלכם יכריע את גודל החיוך שיגישו המזכירות שלכם ללקוחות המבקרים אתכם במשרד כמו גם את מה שיחשבו עליכם הלקוחות עצמם. לעומת זאת, בחדר העבודה של מנהל החשבונות למשל, חשוב מאוד שהסביבה תהיה יעילה מאוד, עם מרחבי אחסון לקלסרים ומסמכים, עם שולחן גדול ורחב, כסא נוח ומרופד וכל זה תוך הקפדה על רמת אסתטיקה גבוהה ומזמינה. בניית עמדות עבודה בהתאמה אישית הוא תהליך שאתם חייבים לעבור בשלב התכנון של עיצוב המשרד ולאחר מכן גם לממש את ההתאמה האישית הזאת בצורה מלאה ואפקטיבית.

באולם התצוגה של כ.מ מובילי תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים בכדי לבנות פינת עבודה מעוצבת ובכדי לייצר לעובדים שלכם עמדות עבודה בהתאמה אישית בכל היבט אפשרי: מידות, גדלים, חומרי גלם, עיצובים, צבעים, מרקמים, שילובי פריטי שונים והכל בהתאם למרחב הספציפי בכל עמדה. לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון: 0544443837

דילוג לתוכן