שולחן משרדי מעוצב

כולנו שוהים במשך שעות ארוכות בעבודה ובדרך כלל מרבית הזמן מול מסך המחשב. זה לא משנה אם העבודה שלכם היא הכי מעניינת בעולם או אם אתם קצת משתעממים במהלך יום העבודה, ההמלצה שלנו היא לבחור בשולחן משרד ארגונומי ומעוצב שיאפשר לכם לעבוד בחלל עבודה, בו תוכלו לעבוד בצורה פרודוקטיבית ומהנה במשך כל היום.

אז איך בוחרים שולחנות משרד מעוצבים?

  • צבעים – לפני רכישת שולחן משרדי מעוצב, הקדישו קצת זמן למחשבה על הצבעים המובילים את חלל המשרד שלכם וזהו את הצבעים המרכיבים את העיצוב שלו. בעבר, חללי משרדים עוצבו בעיקר באמצעות ערכות צבעים בסיסיות המורכבות מחום, בז’ וצבעים ניטרליים אחרים. עם זאת, במהלך העשור האחרון, יותר ויותר חברות עברו לצבעים בהירים ונועזים יותר עבור עיצוב המשרד שלהן. בין אם העיצוב של המשרד שלך כולל צבעים ניטרליים, צבעים כהים, צבעים בהירים או כל שילוב ביניהם, ההמלצה שלנו היא לבחור שולחן בצבע דומה. בחרו שולחן משרדי בצבע המתאים לריהוט, לתאורה ולשאר האלמנטים האחרים. אם הצבע של השולחן אינו מתאים לחלל המשרד העיצוב שלו יתנגש ועלול ליצור תחושה לא נעימה.
  • דרישות וצרכים – חשוב להתאים את השולחן המשרדי לדרישות וצרכי העבודה שלכם. לפני שאתם מתחילים לחפש את השולחן כדאי לערוך רשימה קטנה עם כל התכונות החשובות שאתם צריכים בשולחן וכך תוכלו לדייק בבחירת השולחן שמתאים בדיוק לצרכים שלכם.
  1. האם אתם עובדים בצוות או לבד?
  2. האם עובדים אחרים באים לשבת ליד השולחן שלכם?
  3. האם אתם עובדים מול מסך אחד שניים או שלושה?
  4. האם אתם צריכים מקום לניירת, קלסרים, עטים או ציוד משרדי אחר?
  5. האם אתם צריכים מגירות?
  6. האם אתם צריכים תאים או מגירות שאפשר לנעול אותם?
שולחן משרדי מעוצב

לסיכום – לפני קניית שולחנות משרדיים מומלץ להבין מהו סגנון העבודה שלכם ולפיו להתאים את השולחן בדיוק אליו. מכיוון שאנו שוהים בעבודה שעות רבות חשוב שחלל העבודה והשולחן שלנו יהיו נעימים ונוחים.

חברת מובילי בע”מ היא מהחברות המובילות בישראל בתחום ייצור ושיווק ריהוט משרדי ומציעה ללקוחותיה מגוון אפשרויות רחב מאוד של ריהוט משרדי המותאם בצורה מדויקת ואישית לצרכים הספציפיים של כל עסק. חברת מובילי בע”מ מקפידה לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, פונקציונלית ושירות.

אם ברצונכם לשמוע עוד על שולחנות משרדיים מעוצבים, נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון: 03-9022152 או בטלפון נייד: 054-4443837 (אירית), 054-9817887 (אלי), בכתובת אימייל: irit@mobili.co.il או צרו קשר כאן.

דילוג לתוכן