כ.מ מובילי מתמחים בעיצוב, ייצור, אספקה והרכבה של ריהוט משרדי, אנחנו מאפשרים ללקוח לעצב את משרדו בכל חומר, גודל וגוון שיבחר על פי טעמו ותקציבו

שולחנות מנהלים מעוצבים

מחפשים שולחנות מנהלים איכותיים בהתאמה אישית? סטייל, איכות וגם מחיר הוגן הם פרמטרים שחשובים לכם? 

אם כן, כ.מ מובילי בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מתמחה בריהוט משרדי מעוצב בהתאמה מלאה לצרכיו של הלקוח ושמה דגש רב מאד על האיכות. לקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל 0544443837
שולחנות מנהלים מעוצבים

אתם מנהלים במשרד או במקום עבודה כלשהו ומגיע אליכם לקוח לפגישה. מה אתם רוצים שאותו לקוח יחשוב עליכם? אתם רוצים שהוא יבין שבמקום הזה יש הרבה עבודה כי הרבה עבודה מסמלת הצלחה. אתם רוצים שהוא יבין שעל אף העבודה הרבה, עדיין יש סדר וארגון, שהוא יבין שהמקום בו הוא נמצא הוא מקום ששם לב לפרטים הקטנים, שהמשרד הוא משרד חזק, איתן, יציב, שמשקיע בעובדים שלו, בסביבת העבודה שלהם ובאסתטיקה ובאווירה. בסך הכל, אתם רוצים שהלקוח יתרשם מכם לטובה ושהוא ירגיש טוב. על כך אתם יכולים וצריכים להשפיע במגוון דרכים שכולם מתנקזים אל תוך העיצוב הכולל של המשרד, אבל באותו רגע בו אתם יושבים זה מול זה, שולחן העבודה שלכם יכול להכריע את הכל. שולחנות מנהלים מעוצבים הם לא מותרות לעסק, אלא כלי עסקי בעל חשיבות ממדרגה ראשונה וזאת סיבה מספיק טובה להזמנת שולחן מנהלים בהזמנה אישית לפי הצרכים שלכם ולפי התדמית שאתם רוצים ליצור אצל לקוחותיכם.


כיצד ניתן להתאים אישית שולחן מנהלים?

ישנם כמובן דגמים רבים של שולחנות מנהלים מעוצבים וכולם מאופיינים בלוח עבודה גדול ורחב, בדרך כלל מעץ איכותי בעל גוון חמים שמשדר יציבות, חוזק ואיתנות פיננסית. שולחנות אלה יכולים להגיע גם עם אלמנטים מרופדים מעור בכדי לשדר יוקרה ואפילו בתצורות שונות מעבר לתצורה המלבנית הבסיסית. אבל מה אתם רוצים שהשולחן שלכם ישדר ומה אתם רוצים שהשולחנות של יתר המנהלים ישדרו? איך צריך להיות השולחן שלכם בנוי ואיך הוא אמור להיראות בכדי לספק לכם את סביבת העבודה היעילה והנוחה ביותר, לאפשר לכם לבצע את עבודתכם בצורה מסודרת, בלי עומס, בלי צפיפות ועם מרחב מספיק למניעת טעויות בעבודה? על כל אלה תצטרכו להשיב תחילה ולאחר מכן גם לתרגם זאת למידות, לחומרי גלם, לצבעים, למרקמים, לתצורות ולתוספות של אלמנטים לאחסון, בכדי ליצור מרחב עבודה אידיאלי שיבוא לידי ביטוי באמצעות שולחן מנהלים בהזמנה אישית.


וזה לא נגמר בשולחן שלכם

ואחרי שאמרנו את כל זה, שולחנות מנהלים מעוצבים זה ממש לא הסוף. בכדי לייצר את סביבת העבודה הטובה ביותר למנהלים שלכם ובכדי שסביבת העבודה הזאת תשדר גם את מה שאתם רוצים שהיא תשדר ללקוחות שלכם, עליכם לתכנן את העיצוב הכולל שלה, החל מהמדפים שיותקנו בה, דרך הכיסאות, השולחנות וארונות האחסון וכלה בשטיחים, בחלונות, בתאורה, במחיצות האקוסטיות וכן הלאה.


באולם התצוגה של כ.מ מובילי תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים בכדי לעצב לעצמכם את המשרד האולטימטיבי ובכלל זה מגוון רחב של שולחנות מנהלים מעוצבים עם אפשרות להזמנת שולחן מנהלים בהזמנה אישית. אתם רק צריכים לדעת מה אתם מחפשים ואם אתם לא ממש יודעים מה אתם מחפשים, נוכל לסייע לכם גם בכך. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להתאים לכם את שולחן המנהלים האולטימטיבי עבורכם.

אירית: 0544443837

אלי: 0549817887

מייל לפנייה:  [email protected]