מדפים מעוצבים

תפקידו של מדף במשרד הוא ברור: המדף משמש אותנו לצורך אחסון של מסמכים, קלסרים, ספרים וכל פריט אחר שמשמש אותנו לצורך קיום הפעילות העסקית במשרד. מדף במשרד יכול לשמש אותנו גם למטרה אסתטית ועליו נניח דווקא אלמנטים מעוצבים כמו עציצים, תמונות ממוסגרות, מיניאטורות, אלמנטים מעוצבים שקשורים לתחום הפעילות העסקית שלנו וכן הלאה. בין שכך ובין שכך, למראה של המדף יש השפעה דרמטית על העיצוב הכולל של המשרד, כשההבדל בין מדפים מעוצבים ובין מדפים פונקציונליים סתמיים יכול להשפיע על מצב הרוח שלנו בעבודה, על האווירה במשרד ואפילו על התדמית שאנו יוצרים בפני הלקוחות שלנו.


מדפים לצורך אחסון מלאי

מדפים מעוצבים הם מרכיב חשוב לא רק במשרדים בהם מתבצעת עבודה משרדית נטו, אלא גם ועוד הרבה יותר מכך, בבתי עסק קמעונאיים שמחזיקים מלאי ובהם מראה העסק הוא מרכיב מפתח בהצלחתו. בבתי עסק אלה נעשה שימוש נרחב במדפי מתכת בעלי חוזק מבני רב, ואם בעבר היו מדפי המתכת מאוד פונקציונליים ובעלי מראה בסיסי, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מדפים מעוצבים ממתכת, שהופכים את המתכת מאלמנט מבני פונקציונלי ללב העיצובי הפועם של המדף. מדפים מתכת מעוצבים יכולים לשנות לחלוטין את האווירה בעסק, להפוך אותו למזמין ונעים יותר, וכל זאת מבלי לגרוע כהוא זה מהחוזק המבני הנדרש לעסק על מנת להציג את מוצריו בפני קהל לקוחותיו.


כמובן, מדפים מעוצבים ממתכת או מדפים מעוצבים בכלל, יכולים למלא תפקיד חשוב גם בסביבות עבודה אחרות ואפילו במפעלים, סדנאות עבודה ובתי מלאכה, שבהם יכולה קצת אסתטיקה לשפר מאוד את האווירה במקום העבודה.


באולם התצוגה של כ.מ מובילי תוכלו למצוא מגוון רחב של מדפים מעוצבים, מדפים מעוצבים לחדר עבודה ומגוון רחב של דגמי מדפים מעוצבים ממתכת בהתאמה מלאה לכל סביבת עבודה ולכל עומס משקל בהם צריכים המדפים לעמוד. הצוות המקצועי של כ.מ מובילי ממתין לכם וישמח להציג בפניכם שלל דגמי מדפים לעסק תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, עמידות, אסתטיקה ושירות. צרו קשר עוד היום בטלפון:

אירית: 0544443837

אלי: 0549817887

מייל לפנייה:  [email protected]