חדרי ישיבות מעוצבים

במרבית המשרדים ישנו חדר ישיבות ולא צריך יותר ממבט אחד כדי לזהות אותו – יהיה בו שולחן ישיבות גדול וסביבו מסודרים כיסאות משרדיים נוחים. בחדרי ישיבות רבים יהיה גם ציוד היקפי נרחב, שמספק את התמיכה לפעילות המשרדית המבוצעת בחדר הישיבות. במרבית המקרים, יהיה זה גם החדר הכי מעוצב במשרד ולא לחינם. ריהוט לחדרי ישיבות הוא רכיב קריטי לכל מי שמבין שמשרד בכלל וחדר ישיבות בפרט, הם לא רק מרחבים פונקציונליים לקיום פעילות משרדית, אלא גם ובעיקר הוויטרינה של העסק בפני הלקוחות ולא פחות מכך, גם בפני העובדים.

 

ריהוט חדרי ישיבות – העיצוב חשוב לא פחות

בתכנון חדר ישיבות יש לקחת בחשבון את אופי הפעילות הטיפוסית שתתקיים בו ובכלל זה מספר המשתתפים, מיקום הדובר או המציג, האמצעים הנדרשים לצורך קיום הפעילות הנדרשת וכדומה. בהתאם לכך נבחר שולחן חדר ישיבות בגודל המתאים, מספר מתאים של כיסאות משרדיים, נקודות חשמל ותקשורת, מערכות ממוחשבות ואמצעי תצוגה, מיזוג אוויר וכן הלאה. אבל כל אלה חייבים לעמוד גם בסטנדרטים מינימליים של עיצוב. לא כל שולחן לחדר ישיבות יכול להעביר את אותו המסר ולתמוך באותה אווירה, שאותה תרצו ליצור במשרדכם. תכנון המשרד, עיצוב המשרד והאווירה במשרד, יכולים להשפיע מאוד על האופי בו תופסים אתכם הלקוחות המגיעים למשרד ולא פחות חשוב מכך, על שביעות הרצון של העובדים במשרד. מאחר וחדר ישיבות הוא החדר בו נסגרות בדרך כלל העסקאות ובו מבוצעות הפעילויות העסקיות החשובות, הרעיון של חדר ישיבות מעוצב הוא לא רק אופציה אלא הכרח.

 

איך מעצבים חדר ישיבות?

תכנון ובנייה של חדרי ישיבות מעוצבים הוא תהליך שכדאי לעבור עם איש מקצוע המתמחה ספציפית בתחום של עיצוב משרדים, או להיעזר בגורם מקצועי המציע ריהוט חדרי ישיבות ויכול לסייע לכם להתאים ריהוט  התומך בערכים העיצוביים אותם אתם רוצים להטמיע בחדר הישיבות שלכם. ככלל, עליכם לחשוב על המסרים והערכים שאותם אתם רוצים לשדר באמצעות העיצוב: אלגנטיות, שמרנות, יציבות, חדשנות, חשיבה מחוץ לקופסא, יצירתיות וכן הלאה ובהתאם לכך, לבחור שולחנות חדרי ישיבות מתאימים, כיסאות מתאימים, אבזור טכנולוגי וכמובן רכיבי עיצוב היקפיים כמו תאורה, וילונות, שטיחים, תמונות, עציצים וכן הלאה.

חברת מובילי היא אחת החברות המובילות בישראל בכל הקשור לריהוט משרדים. חברת מובילי מספקת ריהוט משרדי לחברות גדולות, חברות בינוניות, בעלי מקצוע ואפילו משרדים ביתיים. אצלנו תוכלו למצוא ריהוט לחדרי ישיבות בשלל סגנונות ועם אפשרות התאמה אישית של כל רכיב בעיצוב הכולל של חדר הישיבות והמשרד כולו. לפרטים נוספים והזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 054-4443837 ונשמח לענות על כל השאלות המטרידות אתכם בנושא ולכוון אתכם לפתרונות המתאימים ביותר עבורכם מתוך הקטלוג העשיר והמגוון של מובילי.

דילוג לתוכן