מחיצות אקוסטיות

לפתור את בעיית הרעש במשרד באמצעות מחיצות – פתרון לשנים ארוכות

בכל מרחב עבודה גדול קיימות מספר בעיות. אחת מהן היא כשהשטח מצומצם, ואין מרחב פתוח. כך נוצרת מעין תחושת מחנק ובמקביל לה גם בעיית רעש. במרחב עבודה קטן יחסית שבו נמצאים כמה אנשים העוסקים כל אחד בעיסוקיו (עבודה מול המחשב, שיחות טלפון מול הלקוח או שיחה זה עם זה), עלול להיווצר רעש ואי סדר. דבר זה עשוי לפגוע בתפקודה היעיל של אותה קבוצת עובדים, ולפגוע משמעותית גם באיכות העבודה.

לבעיה זו ישנם כמה פתרונות יעילים, ורובם אף זמינים מאוד. ישנו פתרון אחד, מוכר וזמין ביותר – מחיצות אקוסטיות למשרד. תפקידן הוא לבודד את הרעש הנוצר מכל עברי החדר, וליצור מרחב עבודה יעיל ונוח יותר. 

כ.מ מובילי בע”מ מציעה לכם מגוון של פתרונות יעילים ומסוגננים, אותם תוכלו לשלב במשרד שלכם. המחיצות האקוסטיות המוצעות לכם תוכלנה לספק לכם את מידת הבידוד שבה אתם מעוניינים ולאפשר לכם ליהנות מיום העבודה שלכם ללא רעשים מיותרים. תוכלו לבחור באיזה חומר גלם שאתם מעוניינים ואף לשלב לצדן רהיטים נוספים. ליצירת קשר וקבלת פרטים אודות המוצרים השונים, התקשרו ל – 0544443837.

 

מחיצות אקוסטיות למשרד

כל מקום עבודה צריך קצת רחש של עבודה כדי להיות חיוני וחי יותר, אבל המולה ורעש הם שני הגורמים המפריעים והשליליים ביותר בכל מקום עבודה ואם יש פיתוח טכנולוגי אחד שבזכותו התאפשרה התפתחות המודל של משרדי Open Space במגזר העסקי ובכלל הרי הוא מחיצות אקוסטיות למשרד ותקרה אקוסטית. ללא שליטה באקוסטיקה של משרד, קשה מאוד לייצר מרחב בו יכולים לשהות עשרות אנשים שמבצעים עבודה, מבצעים שיחות אישיות ושיחות טלפון, מבלי ליצור המולה והפרעה לכל הסובבים. מהסיבה הזאת בדיוק, בתחום הרחב של מחיצות אקוסטיות משרדים הם הלקוחות הטובים ביותר בשוק ואם גם במשרד שלכם חשובים לכם השקט והשלווה, אתם צריכים לבחון שילוב של מחיצות אקוסטיות לעמדות עבודה ולמשרד בכלל.

 

מהן מחיצות אקוסטיות?

מחיצות אקוסטיות למשרד מאפשרות לכם לחלק את החלל הגולמי של המשרד לחללים נפרדים או לחדרי עבודה שונים לטובת העובדים במשרד. לצורך יצירת עמדת עבודה, אין צורך לבנות מחיצות בטון כבדות ומגושמות. כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור מסך אטום בין החללים השונים. יחד עם זאת, מסך כזה יכול לחסום מעבר של אור, אבל ללא חסמים אקוסטיים, זה עדיין ירגיש כאילו כולם יושבים בחדר אחד גדול עם תהודה עצומה והמולה רבה. מחיצות אקוסטיות למשרד הן בדיוק מה שבא לענות על אתגר זה: המדובר במסכים אטומים למעבר אור ולמעבר גלי קול גם יחד. מחיצות אלה יכולות להיות מיוצרות ממגוון חומרי גלם, אך בכולן יהיו משולבים אלמנטים חומריים ומבניים שכל תפקידם הוא לספוג ולבלוע את גלי הקול מבלי לאפשר להם להתפזר במרחב.

באולם התצוגה של כ.מ מובילי תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות ריהוט ועיצוב למשרד, ובכלל זה גם מחיצות אקוסטיות למשרד, מחיצות אקוסטיות לעמדות עבודה בגדלים שונים, גבהים שונים, מחומרי גלם שונים ובמגוון רחב של עיצובים, לרבות מחיצות שולחניות. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהיעזר באנשי הצוות המקצועי שלנו בתכנון פרישת המחיצות בחלל המשרדי שלכם וכן לקבל מידע מלא על כל אפשרויות העיצוב העומדות בפניכם.

דילוג לתוכן