תכנון אופן ספייס

לאורך שני העשורים האחרונים תפס מודל האופן ספייס תאוצה רבה והתקבע כמודל פופולארי ושכיח בעיצוב משרדים. הסיבות לכך הן רבות ומגוונות וקשורות כמעט כולן ליעילות העבודה ופחות לנוחות או אווירה. עבודה באופן ספייס נחשבת למאוד יעילה מבחינת ניצול השטח, אך לפחות נוחה בכל הקשור לרעש, פרטיות ואווירת עבודה. בדיוק מהסיבה הזאת, כאשר אתם ניגשים למשימה של תכנון אופן ספייס, חשוב מאוד שתעשו את זה עם גורם מקצועי שמתמחה ספציפית בתחום זה ויכול לספק לכם מקסימום יעילות בניצול שטח המשרד עם מינימום פגיעה באיכות העבודה והאווירה בו.

 

תכנון משרדים אופן ספייס

ברמה האדריכלית, תכנון אופן ספייס אינו שונה מכל תכנון אחר של משרד או של כל מבנה אחר. יחד עם זאת, תכנון הוא לא רק עניין של אדריכלות. כאשר אתם מתכננים משרד אופן ספייס, אתם רוצים להבין בדיוק את היתרונות והחסרונות של מודל עבודה זה ולשלב את הפתרונות הנדרשים בהתאם – בידוד אקוסטי, פיזור מיזוג אוויר, גדלים שונים של חללי אופן ספייס לפונקציות ארגוניות שונות, תקשורת בין תאי אופן ספייס אל מול פרטיות של כל תא, תכנון כל תא בנפרד ותכנון רשת התאים כולה גם יחד. את כל אלה אפשר לבצע ברמה אדריכלית בלבד, אבל אתם רוצים ליהנות גם מהיעילות הגבוהה של אופן ספייס וגם מסביבת עבודה נוחה ואווירה נעימה במשרד, אתם רוצים להעמיד לצדכם גורם מקצועי המתמחה ספציפית בתחום של תכנון משרדים באופן ספייס.

 

מעצב פנים או מומחה בעיצוב משרדים

שתי האופציות העומדות בפניכם לעניין זה כוללות מעצב פנים בעל התמחות בעיצוב משרדים וגורם מקצועי המספק את פתרונות הריהוט עצמם ויכול לבצע עבורכם גם את הרהיטים הנכונים לעיצוב. חברת מובילי מתמחה בעולם של ריהוט משרדי ובכלל זה מציעה מגוון רחב של פתרונות עבודה באופן ספייס. לחברה צוות מקצועי שיסייע לכם  בייצור הרהיטים הנכונים לכם על פי שיקולים פונקציונליים של שטח ומרחב והן על פי שיקולים עיצוביים של סביבת עבודה, אווירה, ערכים עסקיים ושביעות רצון של כוח האדם בעסק. לפרטים נוספים והזמנות, פנו אלינו עוד היום בטלפון
054-4443837 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

דילוג לתוכן