שולחן בהתאמה אישית

ריהוט משרדי בהזמנה אישית

עד לפני שני עשורים, העיצוב לא היווה פרמטר חשוב במשרדים, אך בשנים האחרונות חל שינוי עצום בכל התפיסה העיצובית של כיצד משרד מודרני אמור להיראות. המהפכה החלה בעקבות המשרדים המעוצבים של חברות ההייטק ושל חללי העבודה כדוגמת Wework, שמשקיעים בהם מחשבה רבה בתכנון עיצוב החלל והריהוט המיוחד. כל פריט ריהוט נבחר בקפדנות (חלל הקבלה, המטבח, פינת האוכל וכמובן גם המשרדים וחדרי הישיבות).

שולחן בהזמנה אישית נשמע אולי כמשהו יוקרתי ויקר, אך אתם תופתעו לגלות שההפרש במחירים בין שולחן בעיצוב אישי לבין שולחן סטנדרטי בייצור המוני אינו תמיד כזה גבוה. לעומת זאת כך תזכו בשולחן בעיצוב ייחודי באיכות גבוהה המותאם בדיוק לצרכים שלכם.

למה כדאי להזמין שולחן בהתאמה אישית?

  • פונקציונליות – השולחן צריך להתאים בדיוק לחלל בו אתם עובדים – שולחן גדול מדי יפריע למעבר של העובדים, יחסום את החלל ויגרום לתחושה של מחנק בחדר. לעומת זאת שולחן קטן מדי עלול לא להספיק לצרכים שלכם או להיראות קטן מדי ולהיראות כאילו אינו קשור לגודל החדר. ע”י הזמנת שולחנות במידות שאתם קבעתם, תוכלו לקבוע בעצמכם את הגודל המדויק ולהתאים את השולחן לצרכים שלכם ולא להיפך.
  • עיצוב – אין ספק שעיצוב היא מילת המפתח – עיצוב נכון חשוב והכרחי למיתוג העסק שלכם וחלק בלתי נפרד ממנו – כאשר אתם מזמינים שולחן בעיצוב אישי וייחודי אתם מראים לעובדים וללקוחות שלכם שזהו מקום עבודה שונה שיש בו חשיבות לכל פרט ופרט. כאשר התפיסה הזאת מתחילה בריהוט היא מחלחלת גם לעובדים ומקנה להם כבוד והערכה למקום העבודה. . נגרות בהתאמה אישית מאפשרת לכם לעצב את השולחן בדיוק כמו שרציתם שיראה, ולדעת שיש רק שולחן יחיד ומיוחד כזה בעולם.
  • איכות השולחן – רכישת שולחן בהזמנה אישית מאפשרת לכם שליטה על חומרי הגלם של הריהוט וכך אתם יכולים להיות בטוחים שהריהוט מיוצר מחומרי גלם איכותיים ולא ריהוט זול מחומרי גלם נחותים. כאשר אתם בוחרים לרכוש רהיטים הנעשים בדיוק בשבילכם, אתם שולטים על האיכות של הריהוט ועל האיכות של חומרי הגלם.
שולחן בהתאמה אישית

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים שולחן בהזמנה אישית?

  • מידות – חשוב לדעת מהן המידות של החלל בו נמצא השולחן ולפי זה לתכנן את גודל השולחן.
  • חומר גלם – לבחירת חומרי הגלם הנכונים יש משמעות עצומה לאופן בו ישתלב השולחן מבחינה עיצובית.
  • תקציב – לפני שאתם מתחילים לעשות סקר שוק, הציבו לעצמכם תקציב על פי הסכום תוכלו להבין איזה שולחן אתם יכולים להזמין מבחינת מחיר.

 

חברת מובילי בע”מ היא מהחברות המובילות בישראל בתחום ייצור ושיווק ריהוט משרדי ומציעה ללקוחותיה מגוון אפשרויות רחב מאוד של ריהוט משרדי המותאם בצורה מדויקת ואישית לצרכים הספציפיים של כל עסק. חברת מובילי בע”מ מקפידה לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, פונקציונלית ושירות.

אם ברצונכם לשמוע עוד על שולחנות בהזמנה אישית, נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון: 03-9022152 או בטלפון נייד: 054-4443837 (אירית), 054-9817887 (אלי), בכתובת אימייל: irit@mobili.co.il או צרו קשר כאן.

דילוג לתוכן